GSG Akademia Rozwoju została utworzona w 2015 roku i jest nakierunkowana na służenie rozwojowi kompetencji pracowników przemysłu. Spółka kontynuuje tradycje Grupy Szkoleniowej Stoczni Gdańsk, wieloletniego lidera w kształceniu spawaczy i monterów na terenie Pomorza, a przede wszystkim pragnie wyznaczać nowe trendy w rozwoju sektora konstrukcyjno-stoczniowego.

 

Misją Spółki jest promocja zatrudnienia w branży przemysłowej oraz szerzenie idei rozwoju indywidualnego na tego typu stanowiskach. Akademia stawia sobie za cel popularyzację nauki przez całe życie i podkreśla istotę realizacji zawodowej poprzez zapewnienie wysokiej jakości kształcenia, dostosowanego do potrzeb, zarówno zainteresowanych, jak i dynamicznie zmieniającego się rynku.

 

GSG Akademia Rozwoju znajduje się przy hali produkcyjnej Stoczni Gdańsk i GSG Towers, dzięki czemu wyróżnia się wśród konkurentów bogatym wyposażeniem i profesjonalną kadrą. Wykładowcy i instruktorzy przedmiotów zawodowych rekrutowani są spośród kadry inżynieryjno-technicznej Stoczni Gdańskiej i GSG Towers.

O firmie

Wszystkie szkolenia i kursy prowadzone są w oparciu o autorskie programy nauczania, opracowane wg wymagań i potrzeb Klienta.

GSG Akademia Rozwoju organizuje szkolenia i egzaminy oraz przygotowuje do wykonywania zawodu w obszarach spawalniczo/monterskich i transportu bliskiego.

Główne sektory, w obszarze których spółka specjalizuje się to:

- konstrukcje stalowe,

- branża stoczniowa,

- offshore,

- wieże wiatrowe.

adres:       ul. Na Ostrowiu 15/20

                  80-873 Gdańsk

 

tel.:            (58) 769-21-57,   769-28-59

                  515-054-169, 508-008-073

 

e-mail:      akademia@gsgakademia.pl

Copyright © papec 2017. All rights reserved

Myślisz o pracy w branży stoczniowej, offshore,

wielkogabarytowych konstrukcji stalowych czy produkcji wież wiatrowych?

 

Nasze doświadczenie to Twój zawodowy sukces!

Przyjdź do nas, uszyjemy dla Ciebie szkolenie na miarę - autorskie programy nauczania,

ułatwiające znalezienie pracy.

GSG Akademia Rozwoju Sp. z o.o.

GSG Akademia Rozwoju