Tomasz Steinborn - Kierownik Szkolenia Zawodowego

 

Oprócz kierowania szkoła spawalniczą Tomek pełni role egzaminatora i wykładowcy. Można powiedzieć, że zna stocznię na wylot i dzięki wrodzonej empatii chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej ścieżki kształcenia. Jako autor 18 programów szkoleniowych nadzoru spawalniczego, posiada ogromną wiedzę teoretyczną, która wcale nie ustępuje umiejętnościom praktycznym - 6 rodzajów uprawnień spawalniczych. 

Prywatnie nasz Kierownik lubi wypoczynek związany z wodą, wyprawy na łajbie i łowienie ryb, ale można go również spotkać na koncertach rockowych.

 

Aleksandro Zienko-Kowalewska - Specjalista ds. Szkoleń

 

Każda osoba zainteresowana Projektem „Zostań Stoczniowcem” będzie miała okazję poznać Olę i jej pogodne usposobienie. Jako osoba niezwykle kompetentna, radzi sobie świetnie, zarówno z bieżącymi sprawami administracyjnymi, jak i  prowadzeniem projektu unijnego.
Jej umiejętności interpersonalne pozwalają na realizację każdego rodzaju współpracy z urzędami pracy i przyczyniają się do zwiększenia jakości świadczonych usług przez Akademię.

Ola, stała bywalczyni Open'era, lubi być na bieżąco z nowościami muzycznymi.

 

Mariusz Tomczak - jeden z instruktorów

 

Mariusz świetnie orientuje się w wymaganiach i preferencjach pracodawców branży stoczniowej, jako że czerpie wiedzę z własnego doświadczenia pracy na stanowisku spawacza. Jeśli zdecydujesz się na kurs w Akademii, na pewno przekonasz się o jego cierpliwości i poczuciu humoru. Nasi instruktorzy, oprócz "fachowej wiedzy", zawsze chętnie służą radą i pomocą.

 

Zespół

adres:       ul. Na Ostrowiu 15/20

                  80-873 Gdańsk

 

tel.:            (58) 769-21-57,   769-28-59

                  515-054-169, 508-008-073

 

e-mail:      akademia@gsgakademia.pl

Copyright © papec 2017. All rights reserved

Myślisz o pracy w branży stoczniowej, offshore,

wielkogabarytowych konstrukcji stalowych czy produkcji wież wiatrowych?

 

Nasze doświadczenie to Twój zawodowy sukces!

Przyjdź do nas, uszyjemy dla Ciebie szkolenie na miarę - autorskie programy nauczania,

ułatwiające znalezienie pracy.

GSG Akademia Rozwoju Sp. z o.o.

GSG Akademia Rozwoju